Základní škola a Mateřská škola Tuchořice

Ovoce do škol

Ovoce do škol v školním roce 2012-2013
Také tento školní rok 2012/2013 probíhá v naší škole projekt "Ovoce do škol". Žáci dostávají různé druhy čerstvého ovoce a zeleniny dvakrát do měsíce.  
Dodávky ovoce v roce 2011
Dovolujeme si oznámit, že dodávky produktů v rámci programu Ovoce do škol budou probíhat na základě informací fa Laktea, o. p. s., se kterou má naše škola uzavřenou smlouvu, nadále přibližně dvakrát měsíčně.
Ovoce do škol také v roce 10/11
Také ve školním roce 2010/2011 je naše škola zapojena do programu Ovoce do škol. Na základě smlouvy podepsané s Laktea, o. p. s. je dětem dodáváno ovoce a další sortiment. Zásobování je nepravidelné, většinou se však jedná o jednu až dvě dodávky měsíčně.
O programu Ovoce do škol
Dne 21. prosince 2009 schválila Vláda projekt „Ovoce do škol" vymezený nařízením vlády č. 478/2009 Sb. o stanovení některých podmínek pro poskytování podpory na ovoce a zeleninu a výrobky z ovoce, zeleniny a banánů dětem ve vzdělávacích zařízeních.Projekt se vztahuje na žáky prvních až pátých ročníků základních škol, které se do projektu přihlásí tím, že uzavřou smlouvu s libovolným schváleným žadatelem.Žadatele o podporu, který bude řídit distribuci ovoce a zeleniny do vzdělávacích zařízení, sc

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu