Základní škola a Mateřská škola Tuchořice


Kam by jste chtěli jet na školní výlet?
Jungle aréna Most (468)
ZOO park Chomutov (285)
Čokoládovna – exkurze, Teplice (370)
Statek Radíčeves (306)
Naučná stezka na zámku Ploskovice (237)

Celkem hlasů: 166630.04.2017

Maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, tetičky a všichni ostatní, naše mateřská školka se přihlásila do facebookové soutěže. Cílem této soutěže je posbírat co nejvíce tzv. LIKE. Proto prosíme všechny, kteří mají profil na této sociální síti, aby nám pomohli získat co nejvíce "lajků". Najděte si skupinu Děti na hrad a poté fotografii našich dětiček. U fotky najdete název naší školky a této fotog…

Zobrazit celý článek


Ovoce do škol

Ovoce do škol v školním roce 2012-2013
Také tento školní rok 2012/2013 probíhá v naší škole projekt "Ovoce do škol". Žáci dostávají různé druhy čerstvého ovoce a zeleniny dvakrát do měsíce.  
Dodávky ovoce v roce 2011
Dovolujeme si oznámit, že dodávky produktů v rámci programu Ovoce do škol budou probíhat na základě informací fa Laktea, o. p. s., se kterou má naše škola uzavřenou smlouvu, nadále přibližně dvakrát měsíčně.
Ovoce do škol také v roce 10/11
Také ve školním roce 2010/2011 je naše škola zapojena do programu Ovoce do škol. Na základě smlouvy podepsané s Laktea, o. p. s. je dětem dodáváno ovoce a další sortiment. Zásobování je nepravidelné, většinou se však jedná o jednu až dvě dodávky měsíčně.
O programu Ovoce do škol
Dne 21. prosince 2009 schválila Vláda projekt „Ovoce do škol" vymezený nařízením vlády č. 478/2009 Sb. o stanovení některých podmínek pro poskytování podpory na ovoce a zeleninu a výrobky z ovoce, zeleniny a banánů dětem ve vzdělávacích zařízeních.Projekt se vztahuje na žáky prvních až pátých ročníků základních škol, které se do projektu přihlásí tím, že uzavřou smlouvu s libovolným schváleným žadatelem.Žadatele o podporu, který bude řídit distribuci ovoce a zeleniny do vzdělávacích zařízení, sc

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu