Základní škola a Mateřská škola Tuchořice


Těšíte se na nové internetové stránky?
Ano, už jsou potřeba (246)
Docela ano, tyto už jsou zastaralé (134)
Moc ne, tyto mi vyhovují (132)
Ne, tyto mi vyhovují (134)

Celkem hlasů: 646


09.12.2017

Omlouváme se všem návštěvníkům, ale v současné době nejsou webové stránky aktualizovány. Již v následujícím týdnu budou spuštěny nové webově stránky. 

Zobrazit celý článekOvoce do škol

Ovoce do škol v školním roce 2012-2013
Také tento školní rok 2012/2013 probíhá v naší škole projekt "Ovoce do škol". Žáci dostávají různé druhy čerstvého ovoce a zeleniny dvakrát do měsíce.  
Dodávky ovoce v roce 2011
Dovolujeme si oznámit, že dodávky produktů v rámci programu Ovoce do škol budou probíhat na základě informací fa Laktea, o. p. s., se kterou má naše škola uzavřenou smlouvu, nadále přibližně dvakrát měsíčně.
Ovoce do škol také v roce 10/11
Také ve školním roce 2010/2011 je naše škola zapojena do programu Ovoce do škol. Na základě smlouvy podepsané s Laktea, o. p. s. je dětem dodáváno ovoce a další sortiment. Zásobování je nepravidelné, většinou se však jedná o jednu až dvě dodávky měsíčně.
O programu Ovoce do škol
Dne 21. prosince 2009 schválila Vláda projekt „Ovoce do škol" vymezený nařízením vlády č. 478/2009 Sb. o stanovení některých podmínek pro poskytování podpory na ovoce a zeleninu a výrobky z ovoce, zeleniny a banánů dětem ve vzdělávacích zařízeních.Projekt se vztahuje na žáky prvních až pátých ročníků základních škol, které se do projektu přihlásí tím, že uzavřou smlouvu s libovolným schváleným žadatelem.Žadatele o podporu, který bude řídit distribuci ovoce a zeleniny do vzdělávacích zařízení, sc

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu