Základní škola a Mateřská škola Tuchořice


Kam by jste chtěli jet na školní výlet?
Jungle aréna Most (513)
ZOO park Chomutov (302)
Čokoládovna – exkurze, Teplice (395)
Statek Radíčeves (327)
Naučná stezka na zámku Ploskovice (252)

Celkem hlasů: 1789


12.06.2017

14.6 2017 V 8:00 PROBĚHNE TŘÍDNÍ FOCENÍ

Zobrazit celý článekPochvala od pana Bc. Františka Krýsla

Dobrý den,

Vážená paní ředitelko můj dnešní vstup do Vaší výuky výukou DV mne přímo nutí, abych napsal tento e-mail.

Je u Vás obvyklé a pro mne příjemné provádět výuku DV, děti jsou vždy velice dobře připravené, jejich znalosti výborné a chování vzorné. Znalosti dětí mne dávají zpětnou informaci o mé práci, to znamená, že přednáším pro děti srozumitelně a děti to zaujme a pochopí danou problematiku. Když to krátce shrnu, jezdím si k Vám „dobít baterky“ a odpočinout. Když bych hodnotil ostatní školy, kde výuku provádím je Vaše škola o „tři délky“ lepší než ostatní a to po všech stránkách. Veliký podíl na tomto stavu je výborná spolupráce s vyučujícími a v neposlední řadě Váš osobní přístup.

V mých silách je pouze napsat takovéto poděkování za Váš přístup výuky DV a těšit se na další spolupráci s Vámi. Děkuji.

PS.: Prosím ještě jednou poděkujte žákům 3. – 5. třídy Vaší školy za namalované obrázky a výrobky, které mne věnovaly.

Bc. František Krýsl

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu