Základní škola a Mateřská škola Tuchořice

Kam by jste chtěli jet na školní výlet?
Jungle aréna Most (513)
ZOO park Chomutov (302)
Čokoládovna – exkurze, Teplice (395)
Statek Radíčeves (327)
Naučná stezka na zámku Ploskovice (252)

Celkem hlasů: 1789

12.06.2017

14.6 2017 V 8:00 PROBĚHNE TŘÍDNÍ FOCENÍ

Zobrazit celý článek

Pochvala od pana Bc. Františka Krýsla

Dobrý den,

Vážená paní ředitelko můj dnešní vstup do Vaší výuky výukou DV mne přímo nutí, abych napsal tento e-mail.

Je u Vás obvyklé a pro mne příjemné provádět výuku DV, děti jsou vždy velice dobře připravené, jejich znalosti výborné a chování vzorné. Znalosti dětí mne dávají zpětnou informaci o mé práci, to znamená, že přednáším pro děti srozumitelně a děti to zaujme a pochopí danou problematiku. Když to krátce shrnu, jezdím si k Vám „dobít baterky“ a odpočinout. Když bych hodnotil ostatní školy, kde výuku provádím je Vaše škola o „tři délky“ lepší než ostatní a to po všech stránkách. Veliký podíl na tomto stavu je výborná spolupráce s vyučujícími a v neposlední řadě Váš osobní přístup.

V mých silách je pouze napsat takovéto poděkování za Váš přístup výuky DV a těšit se na další spolupráci s Vámi. Děkuji.

PS.: Prosím ještě jednou poděkujte žákům 3. – 5. třídy Vaší školy za namalované obrázky a výrobky, které mne věnovaly.

Bc. František Krýsl

Starší články

NAHORU TISK

Stránky byly vytvořeny v rámci