Základní škola a Mateřská škola Tuchořice


Kam by jste chtěli jet na školní výlet?
Jungle aréna Most (468)
ZOO park Chomutov (285)
Čokoládovna – exkurze, Teplice (370)
Statek Radíčeves (306)
Naučná stezka na zámku Ploskovice (237)

Celkem hlasů: 166630.04.2017

Maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, tetičky a všichni ostatní, naše mateřská školka se přihlásila do facebookové soutěže. Cílem této soutěže je posbírat co nejvíce tzv. LIKE. Proto prosíme všechny, kteří mají profil na této sociální síti, aby nám pomohli získat co nejvíce "lajků". Najděte si skupinu Děti na hrad a poté fotografii našich dětiček. U fotky najdete název naší školky a této fotog…

Zobrazit celý článek


Pochvala od pana Bc. Františka Krýsla

Dobrý den,

Vážená paní ředitelko můj dnešní vstup do Vaší výuky výukou DV mne přímo nutí, abych napsal tento e-mail.

Je u Vás obvyklé a pro mne příjemné provádět výuku DV, děti jsou vždy velice dobře připravené, jejich znalosti výborné a chování vzorné. Znalosti dětí mne dávají zpětnou informaci o mé práci, to znamená, že přednáším pro děti srozumitelně a děti to zaujme a pochopí danou problematiku. Když to krátce shrnu, jezdím si k Vám „dobít baterky“ a odpočinout. Když bych hodnotil ostatní školy, kde výuku provádím je Vaše škola o „tři délky“ lepší než ostatní a to po všech stránkách. Veliký podíl na tomto stavu je výborná spolupráce s vyučujícími a v neposlední řadě Váš osobní přístup.

V mých silách je pouze napsat takovéto poděkování za Váš přístup výuky DV a těšit se na další spolupráci s Vámi. Děkuji.

PS.: Prosím ještě jednou poděkujte žákům 3. – 5. třídy Vaší školy za namalované obrázky a výrobky, které mne věnovaly.

Bc. František Krýsl

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu